Hirose Electric Co Ltd AP105-GT13-30/F4-5S-ID
AP105-GT13-30/F4-5S-ID picture photo
Mfg. Part Number
AP105-GT13-30/F4-5S-ID
Manufacturer
Product Category
Crimpers, Applicators, Presses
Brief Description
TOOL APPLICATOR GT13
Datasheet Download
AP105-GT13-30/F4-5S-ID.pdf
Availability of AP105-GT13-30/F4-5S-ID
QUANTITY
AP105-GT13-30/F4-5S-ID Order Process
Ship out your order
Specifications of AP105-GT13-30/F4-5S-ID
Internal Part NumberEIS-AP105-GT13-30/F4-5S-ID
Category Tools
FamilyCrimpers, Applicators, Presses
SeriesGT13
Tool TypeBench Press, Applicator
For Use With/Related ProductsRectangular Contacts, 30 AWG
Features-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AP105-GT13-30/F4-5S-ID
Related LinksAP105-GT13-, AP105-GT13-30/F4-5S-ID Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
AP105-GT13-30/F4-5S-ID Details Description
Related parts for AP105-GT13-30/F4-5S-ID
FIXED IND 1UH 3.8A 33 MOHM SMD datasheet.pdf
TARGET BOARD ZIF SKT MSP430 datasheet.pdf
INSERT FEMALE 6POS SCREW datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 25W datasheet.pdf
FIXED IND 900NH 3.5A 27.5 MOHM datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK R/A datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X60.96X22.86MM T412 datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X10MM L-TAB T766 datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X20MM L-TAB T766 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 66POS JAM NUT SKT datasheet.pdf
RES 255 OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP 0.33 UF 20% 50 V datasheet.pdf