Sensata Technologies/Airpax APGN111-1REG4-30044-11
APGN111-1REG4-30044-11 picture photo
Mfg. Part Number
APGN111-1REG4-30044-11
Brief Description
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR TOGGLE
Datasheet Download
APGN111-1REG4-30044-11.pdf
Availability of APGN111-1REG4-30044-11
QUANTITY
APGN111-1REG4-30044-11 Order Process
Ship out your order
Specifications of APGN111-1REG4-30044-11
Internal Part NumberEIS-APGN111-1REG4-30044-11
Voltage Rating - DC-
Number of Poles3
Actuator TypeToggle
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)APGN111-1REG4-30044-11
Related LinksAPGN111-1RE, APGN111-1REG4-30044-11 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
APGN111-1REG4-30044-11 Details Description
Related parts for APGN111-1REG4-30044-11
IC ADC 8BIT HS SERIAL I/O 14SOIC datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 0.15A SOT23-5 datasheet.pdf
CABLE MOD COIL 4COND SILVER 5' datasheet.pdf
FUSE BOARD MNT 800MA 250VAC RAD datasheet.pdf
CONN PLUG 9POS RT ANG W/PINS datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 300 OHM 8SIP datasheet.pdf
CONN HEADER .100" SNGL STR 3POS datasheet.pdf
FERRITE CORE EC 336NH N27 datasheet.pdf
500 TB RIS CLA 4-ROWS datasheet.pdf
WP-G HF IP69K M25 BK datasheet.pdf
CAP FILM 360NF 5% 250VDC RAD datasheet.pdf