Amphenol Aerospace Operations D38999/24MC98HD-LC
D38999/24MC98HD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MC98HD-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 10POS PIN
Datasheet Download
D38999/24MC98HD-LC.pdf
Availability of D38999/24MC98HD-LC
QUANTITY
D38999/24MC98HD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MC98HD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24MC98HD-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MC98HD-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24MC98HD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MC98HD-LC Details Description
Related parts for D38999/24MC98HD-LC
IC MOSFET DRVR SYNC BUCK 8-QFN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 98POS .125 SQ WW datasheet.pdf
IC BUFF/DVR TRI-ST DUAL 20SO datasheet.pdf
FILTER 1-PHASE GENERAL EMI 30A datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
CONN PLUG 12POS INLINE PIN datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 0.5A datasheet.pdf