Abracon Corporation ARRTN5-868.000MHZ
ARRTN5-868.000MHZ picture photo
Mfg. Part Number
ARRTN5-868.000MHZ
Manufacturer
Product Category
RFID Reader Modules
Brief Description
RFID READER PASSIVE EU
Datasheet Download
ARRTN5-868.000MHZ.pdf
Availability of ARRTN5-868.000MHZ
QUANTITY
ARRTN5-868.000MHZ Order Process
Ship out your order
Specifications of ARRTN5-868.000MHZ
Internal Part NumberEIS-ARRTN5-868.000MHZ
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category RF/IF and RFID
FamilyRFID Reader Modules
Series-
PackagingBulk
RF Type-
Frequency868MHz
Features-
Package / CaseModule
Supplier Device Package-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ARRTN5-868.000MHZ
Related LinksARRTN5-8, ARRTN5-868.000MHZ Datasheet, Abracon Corporation Distributor
ARRTN5-868.000MHZ Details Description
Related parts for ARRTN5-868.000MHZ
IC VREF SERIES/SHUNT 5V 8SOIC datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS FRONT MT SOLDER datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP ALUM 2500UF 450V SCREW datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 25W datasheet.pdf
CABLE FOR PD60 datasheet.pdf
DC TO DC CONVERTER 1.8V 20A datasheet.pdf
CAP ALUM 6.8UF 20% 450V RADIAL datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 9 Position Surface Mount, Right Angle Solder datasheet.pdf
CAP CER 82PF 200V NP0 0805 datasheet.pdf