Abracon Corporation ASFLMPC-30.000MHZ-LY-T3
ASFLMPC-30.000MHZ-LY-T3 picture photo
Mfg. Part Number
ASFLMPC-30.000MHZ-LY-T3
Brief Description
OSC MEMS 30.000MHZ CMOS SMD
Datasheet Download
ASFLMPC-30.000MHZ-LY-T3.pdf
Availability of ASFLMPC-30.000MHZ-LY-T3
QUANTITY
ASFLMPC-30.000MHZ-LY-T3 Order Process
Ship out your order
Specifications of ASFLMPC-30.000MHZ-LY-T3
Internal Part NumberEIS-ASFLMPC-30.000MHZ-LY-T3
3D ModelASFLMP.pdfASFLMP.stp
Standard Package3,000
TypeMEMS (Silicon)
Frequency30MHz
FunctionTri-State (Output Enable)
OutputCMOS
Voltage - Supply2.25 V ~ 3.6 V
Frequency Stability±10ppm
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)35mA
Ratings-
Mounting TypeSurface Mount
Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height0.035" (0.90mm)
Package / Case6-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Current - Supply (Disable) (Max)26mA
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ASFLMPC-30.000MHZ-LY-T3
Related LinksASFLMPC-30., ASFLMPC-30.000MHZ-LY-T3 Datasheet, Abracon Corporation Distributor
ASFLMPC-30.000MHZ-LY-T3 Details Description
Related parts for ASFLMPC-30.000MHZ-LY-T3
IC FPGA 160 I/O 208HQFP datasheet.pdf
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
IC REG CTRLR BST PWM SOT23A-5 datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 100V 200MA SOD323 datasheet.pdf
IC BUFFER NON-INVERT SOT5 datasheet.pdf
IC CAR RADIO TUNER 80-LQFP datasheet.pdf
CONN RCPT 9POS 30AWG 12IN datasheet.pdf
CONN MOD JACK 6P6C R/A UNSHLD datasheet.pdf
FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
CONN RCPT 9POS PNL MNT SKT datasheet.pdf