Abracon Corporation ASFLMPC-32.000MHZ-LY-T3
ASFLMPC-32.000MHZ-LY-T3 picture photo
Mfg. Part Number
ASFLMPC-32.000MHZ-LY-T3
Brief Description
OSC MEMS 32.000MHZ CMOS SMD
Datasheet Download
ASFLMPC-32.000MHZ-LY-T3.pdf
Availability of ASFLMPC-32.000MHZ-LY-T3
QUANTITY
ASFLMPC-32.000MHZ-LY-T3 Order Process
Ship out your order
Specifications of ASFLMPC-32.000MHZ-LY-T3
Internal Part NumberEIS-ASFLMPC-32.000MHZ-LY-T3
3D ModelASFLMP.pdfASFLMP.stp
Standard Package3,000
TypeMEMS (Silicon)
Frequency32MHz
FunctionTri-State (Output Enable)
OutputCMOS
Voltage - Supply2.25 V ~ 3.6 V
Frequency Stability±10ppm
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)35mA
Ratings-
Mounting TypeSurface Mount
Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height0.035" (0.90mm)
Package / Case6-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Current - Supply (Disable) (Max)26mA
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ASFLMPC-32.000MHZ-LY-T3
Related LinksASFLMPC-32., ASFLMPC-32.000MHZ-LY-T3 Datasheet, Abracon Corporation Distributor
ASFLMPC-32.000MHZ-LY-T3 Details Description
Related parts for ASFLMPC-32.000MHZ-LY-T3
FIXED IND 39UH 4A 33 MOHM TH datasheet.pdf
IC 12-BIT SERIAL DAC 8-SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 120POS .100 EYELET datasheet.pdf
RES 34.8K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 3A 125V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf
TRANS PNP 60V 10A DPAK-4 datasheet.pdf
CONN PLUG W/PINS datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 68A 8DFN datasheet.pdf
DC-18GHZ TERM SHORT F N datasheet.pdf
CAP FILM 18NF 5% 630VDC RAD datasheet.pdf