Abracon Corporation ASG-D-V-A-320.000MHZ-T
ASG-D-V-A-320.000MHZ-T picture photo
Mfg. Part Number
ASG-D-V-A-320.000MHZ-T
Brief Description
OSC VCXO 320.000MHZ LVDS SMD
Datasheet Download
ASG-D-V-A-320.000MHZ-T.pdf
Availability of ASG-D-V-A-320.000MHZ-T
QUANTITY
ASG-D-V-A-320.000MHZ-T Order Process
Ship out your order
Specifications of ASG-D-V-A-320.000MHZ-T
Internal Part NumberEIS-ASG-D-V-A-320.000MHZ-T
3D ModelASG-D.pdfASG-D.stp
Standard Package2,000
SeriesASG-D
PackagingTape & Reel (TR)
TypeVCXO
Frequency320MHz
FunctionTri-State (Output Enable)
OutputLVDS
Voltage - Supply3.3V
Frequency Stability±35ppm
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)40mA
Ratings-
Mounting TypeSurface Mount
Size / Dimension0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height0.075" (1.90mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ASG-D-V-A-320.000MHZ-T
Related LinksASG-D-V-A-3, ASG-D-V-A-320.000MHZ-T Datasheet, Abracon Corporation Distributor
ASG-D-V-A-320.000MHZ-T Details Description
Related parts for ASG-D-V-A-320.000MHZ-T
CONN PLUG 20POS W/FLANGE&INSE datasheet.pdf
SWITCH KNOB SQ 3POS 5A BLACK datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS WALL MNT W/SKTS datasheet.pdf
FIXED IND 4.1NH 750MA 70 MOHM datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 1 Circuit datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 100W datasheet.pdf
CONN HEADER 62POS DUAL .100 STR datasheet.pdf
THERMISTOR NTC 10K OHM 5% 1012 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X20MM XCUT datasheet.pdf
SOCKET INSERT ASSY 13C2 POS datasheet.pdf
CAP FILM 0.24UF 5% 1250VDC AXIAL datasheet.pdf