Abracon Corporation ASTMLPFL-18-24.000MHZ-EJ-E-T3
ASTMLPFL-18-24.000MHZ-EJ-E-T3 picture photo
Mfg. Part Number
ASTMLPFL-18-24.000MHZ-EJ-E-T3
Brief Description
OSC MEMS 24MHZ H/LV CMOS SMD
Datasheet Download
ASTMLPFL-18-24.000MHZ-EJ-E-T3.pdf
Availability of ASTMLPFL-18-24.000MHZ-EJ-E-T3
QUANTITY
ASTMLPFL-18-24.000MHZ-EJ-E-T3 Order Process
Ship out your order
Specifications of ASTMLPFL-18-24.000MHZ-EJ-E-T3
Internal Part NumberEIS-ASTMLPFL-18-24.000MHZ-EJ-E-T3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
3D ModelASTMLP.pdfASTMLP.stp
Standard Package3,000
TypeMEMS (Silicon)
Frequency24MHz
FunctionTri-State (Output Enable)
OutputLVCMOS
Voltage - Supply1.8V
Frequency Stability±20ppm
Operating Temperature-20°C ~ 70°C
Current - Supply (Max)5.6mA
Ratings-
Mounting TypeSurface Mount
Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height0.032" (0.80mm)
Package / Case4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Current - Supply (Disable) (Max)4mA
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ASTMLPFL-18-24.000MHZ-EJ-E-T3
ASTMLPFL-18-24.000MHZ-EJ-E-T3 Details Description
Related parts for ASTMLPFL-18-24.000MHZ-EJ-E-T3
KNOB CLR/MATTE.925"DIA 6MM SHAFT datasheet.pdf
IC REG BUCK INV ADJ 0.8A SC63 datasheet.pdf
RES SMD 21K OHM 0.05% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC REG BOOST PROG 0.5A 8SOIC datasheet.pdf
THERMISTORS-MINI GLASS PROBE datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
RES SMD 1.54M OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
BCF 3.81/16/180LRZE SN BK BX datasheet.pdf
CUST UMQ SAFETY MAT 38.5X22.5 IN datasheet.pdf
Connector Receptacle USB - micro AB 2.0 5 Position Surface Mount, Right Angle, Horizontal datasheet.pdf