Abracon Corporation ASTMUPLDFL-125.000MHZ-LY-E
ASTMUPLDFL-125.000MHZ-LY-E picture photo
Mfg. Part Number
ASTMUPLDFL-125.000MHZ-LY-E
Brief Description
OSCILLATOR MEMS 125MHZ LVDS SMD
Datasheet Download
ASTMUPLDFL-125.000MHZ-LY-E.pdf
Availability of ASTMUPLDFL-125.000MHZ-LY-E
QUANTITY
ASTMUPLDFL-125.000MHZ-LY-E Order Process
Ship out your order
Specifications of ASTMUPLDFL-125.000MHZ-LY-E
Internal Part NumberEIS-ASTMUPLDFL-125.000MHZ-LY-E
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package200
Category Crystals and Oscillators
FamilyOscillators
SeriesASTMUPLDE
PackagingBulk
TypeMEMS (Silicon)
Frequency125MHz
FunctionTri-State (Output Enable)
OutputLVDS
Voltage - Supply2.25 V ~ 3.63 V
Frequency Stability±10ppm
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)55mA
Ratings-
Mounting TypeSurface Mount
Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height0.032" (0.80mm)
Package / Case6-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Current - Supply (Disable) (Max)35mA
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ASTMUPLDFL-125.000MHZ-LY-E
Related LinksASTMUPLDFL-12, ASTMUPLDFL-125.000MHZ-LY-E Datasheet, Abracon Corporation Distributor
ASTMUPLDFL-125.000MHZ-LY-E Details Description
Related parts for ASTMUPLDFL-125.000MHZ-LY-E
ASSEMBLY 6 POSITION 4 CONTACT datasheet.pdf
DIRECTIONAL COUPLER 2442MHZ 0402 datasheet.pdf
IC I/O CONTROLLER 128-QFP datasheet.pdf
IC AMP LNA GAAS MMIC 16QFN datasheet.pdf
MODULE POWER 100A 480VAC datasheet.pdf
CABLE 4COND 22AWG GRAY 5000' datasheet.pdf
RES SMD 49.9 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP CER 6800PF 50V X7R 0805 datasheet.pdf
CONN SPRING LOAD 47POS SNGL PCB datasheet.pdf
SCREWDRIVER SLOT 0.6X3.5MM 7.13" datasheet.pdf
CAP POLY 82UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf