Eaton (formerly Cooper Bussmann) ASZ350B3
ASZ350B3 picture photo
Mfg. Part Number
ASZ350B3
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
ARR SEC 350V 3-POLE W/O BRKT
Datasheet Download
ASZ350B3.pdf
Availability of ASZ350B3
QUANTITY
ASZ350B3 Order Process
Ship out your order
Specifications of ASZ350B3
Internal Part NumberEIS-ASZ350B3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package24
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ASZ350B3
Related LinksASZ3, ASZ350B3 Datasheet, Eaton (formerly Cooper Bussmann) Distributor
ASZ350B3 Details Description
Related parts for ASZ350B3
CAP POLYMER 220UF 20% 2V SMD datasheet.pdf