ASSMANN WSW Components AT-C-26-4/4/S-25
AT-C-26-4/4/S-25 picture photo
Mfg. Part Number
AT-C-26-4/4/S-25
Manufacturer
Product Category
Modular Cables
Brief Description
MOD CABLE 25 FEET COILED
Datasheet Download
AT-C-26-4/4/S-25.pdf
Availability of AT-C-26-4/4/S-25
QUANTITY
AT-C-26-4/4/S-25 Order Process
Ship out your order
Specifications of AT-C-26-4/4/S-25
Internal Part NumberEIS-AT-C-26-4/4/S-25
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
Category Cable Assemblies
FamilyModular Cables
Series-
Cable TypeFlat, Coiled Cable
Connector TypePlug to Plug
Mounting TypeFree Hanging (In-Line)
Number of Positions/Contacts4p4c (RJ9, RJ10, RJ22)
Length25.0' (7.62m)
ShieldingUnshielded
ColorSilver
Features-
StyleStandard
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AT-C-26-4/4/S-25
Related LinksAT-C-26-, AT-C-26-4/4/S-25 Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
AT-C-26-4/4/S-25 Details Description
Related parts for AT-C-26-4/4/S-25
Connector Receptacle 32 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
CONN EDGECARD 120PS .100 EXTEND datasheet.pdf
CAP CER 0.056UF 25V X7R 0508 datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS RT ANG W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 100W datasheet.pdf
RES 4.99K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 7.5K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 200 OHM .4W 1% RADIAL datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X30MM R-TAB T412 datasheet.pdf
CAP CER 1.3PF 250V NP0 0805 datasheet.pdf