ASSMANN WSW Components AT-S-26-8/8/B-12
AT-S-26-8/8/B-12 picture photo
Mfg. Part Number
AT-S-26-8/8/B-12
Brief Description
MOD CABLE 12FT STRAIGHT
Datasheet Download
AT-S-26-8/8/B-12.pdf
Availability of AT-S-26-8/8/B-12
QUANTITY
AT-S-26-8/8/B-12 Order Process
Ship out your order
Specifications of AT-S-26-8/8/B-12
Internal Part NumberEIS-AT-S-26-8/8/B-12
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Mounting TypeFree Hanging (In-Line)
Number of Positions/Contacts8p8c (RJ45, Ethernet)
Length12.0' (3.66m)
ShieldingUnshielded
ColorBlack
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AT-S-26-8/8/B-12
Related LinksAT-S-26-, AT-S-26-8/8/B-12 Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
AT-S-26-8/8/B-12 Details Description
Related parts for AT-S-26-8/8/B-12
DIP CABLE - CDP24G/AE24M/X datasheet.pdf
CONN HEADER LOPRO R/A .100 34POS datasheet.pdf
RES SMD 1.96M OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
DIODE ARRAY GP 80V 200MA SOT323 datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 19POS R/A 3.5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 25W datasheet.pdf
RES SMD 12K OHM 0.1% 0.15W 1505 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 16POS 3.5MM datasheet.pdf
POT 1K OHM 1/20W CARBON LINEAR datasheet.pdf
CONN HEADER 68POS DUAL .100" R/A datasheet.pdf
DIODE ZENER 27V 3W DO214AC datasheet.pdf