ASSMANN WSW Components AT-S-26-8/8/W-10
AT-S-26-8/8/W-10 picture photo
Mfg. Part Number
AT-S-26-8/8/W-10
Brief Description
MOD CABLE 10FT STRAIGHT
Datasheet Download
AT-S-26-8/8/W-10.pdf
Availability of AT-S-26-8/8/W-10
QUANTITY
AT-S-26-8/8/W-10 Order Process
Ship out your order
Specifications of AT-S-26-8/8/W-10
Internal Part NumberEIS-AT-S-26-8/8/W-10
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Mounting TypeFree Hanging (In-Line)
Number of Positions/Contacts8p8c (RJ45, Ethernet)
Length10.0' (3.05m)
ShieldingUnshielded
ColorWhite
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AT-S-26-8/8/W-10
Related LinksAT-S-26-, AT-S-26-8/8/W-10 Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
AT-S-26-8/8/W-10 Details Description
Related parts for AT-S-26-8/8/W-10
VARISTOR 389V 4.5KA DISC 14MM datasheet.pdf
BOOTSEAL 12MM BLACK HEX datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 1KV X7R 1210 datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 16V 10% RADIAL datasheet.pdf
CAP TANT 4.7UF 25V 20% 2312 datasheet.pdf
RES 4.42 OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
MOD TXRX 15XXNM 45CH DWDM SFP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS .100" datasheet.pdf
RES 3.24K OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf
OSCILLATOR 32.768KHZ MEMS SMD datasheet.pdf