Atmel AT22LV10-25PI
AT22LV10-25PI picture photo
Mfg. Part Number
AT22LV10-25PI
Manufacturer
Product Category
Embedded - PLDs (Programmable Logic Device)
Brief Description
IC PLD 10MC 25NS 24DIP
Datasheet Download
AT22LV10-25PI.pdf
Availability of AT22LV10-25PI
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
AT22LV10-25PI Order Process
Ship out your order
Specifications of AT22LV10-25PI
Internal Part NumberEIS-AT22LV10-25PI
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
EDA / CAD ModelsDownload from Accelerated Designs
Standard Package15
Category Integrated Circuits (ICs)
FamilyEmbedded - PLDs (Programmable Logic Device)
Series22V10
PackagingTube
Programmable TypeEPLD
Number of Macrocells10
Voltage - Input3V
Speed25ns
Mounting TypeThrough Hole
Package / Case24-DIP (0.300", 7.62mm)
Supplier Device Package24-PDIP
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AT22LV10-25PI
Related LinksAT22LV, AT22LV10-25PI Datasheet, Atmel Distributor
AT22LV10-25PI Details Description
Related parts for AT22LV10-25PI
PROTO-BRD 6PIN DISCRETE SMD SIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC RCVR 289-CABGA datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 100TQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 75W datasheet.pdf
EXL UNITIZED WHEEL 3" 6S FIN datasheet.pdf
CAP CER 150PF 400VAC Y5P RADIAL datasheet.pdf
CRYSTAL 26.000 MHZ 6PF SMT datasheet.pdf
CAP FILM 470NF 10% 63VDC RAD datasheet.pdf