Amphenol Pcd ATB4SL24
ATB4SL24 picture photo
Mfg. Part Number
ATB4SL24
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Accessories - Jumpers
Brief Description
SHORT LINK INSUL PRE-ASSY 4POLE
Datasheet Download
ATB4SL24.pdf
Availability of ATB4SL24
QUANTITY
ATB4SL24 Order Process
Ship out your order
Specifications of ATB4SL24
Internal Part NumberEIS-ATB4SL24
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesDIN Rails Terminal Blocks
Standard Package25
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Accessories - Jumpers
SeriesATB
TypeTerminal Block, Cross Connection
Number of Positions4
StyleRound Pins
For Use With/Related ProductsATB Series
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ATB4SL24
Related LinksATB4, ATB4SL24 Datasheet, Amphenol Pcd Distributor
ATB4SL24 Details Description
Related parts for ATB4SL24
CONN TERM BLOCK RT/A 14POS 3.5MM datasheet.pdf
RES SMD 374 OHM 0.05% 1/4W 1206 datasheet.pdf
SW TMCGD6ST1840C SS-F SC** 125V datasheet.pdf
RES 36.0K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 8.2 OHM 20W 1% TO126 datasheet.pdf
IC FPGA 202 I/O 272PBGA datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
RES 520 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 1500PF 400VAC Y5V RADIAL datasheet.pdf
SWITCH DIP 25MA 4 POS GOLD 24V datasheet.pdf
CONN EDGE DUAL .050 TH 110POS datasheet.pdf