Atmel ATDH2228
ATDH2228 picture photo
Mfg. Part Number
ATDH2228
Manufacturer
Product Category
Adapters
Brief Description
ADAPTER FOR ATDH2200E 8LAP
Datasheet Download
ATDH2228.pdf
Availability of ATDH2228
QUANTITY
ATDH2228 Order Process
Ship out your order
Specifications of ATDH2228
Internal Part NumberEIS-ATDH2228
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Programmers, Development Systems
FamilyAdapters
Series-
Module/Board TypeSocket Module - LAP
For Use With/Related ProductsATDH2200E
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ATDH2228
Related LinksATDH, ATDH2228 Datasheet, Atmel Distributor
ATDH2228 Details Description
Related parts for ATDH2228
IC MOTOR CNTRL ON/OFF 16SOIC datasheet.pdf
IDC CABLE - HKC40H/AE40M/HPK40H datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 26 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 15VIN 09VOUT datasheet.pdf
DGTL O-SCOPE 400MHZ 5GS/S 2CH datasheet.pdf
RES 10 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 38.3K OHM 10W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
OSC PROG 3.3V CMOS 50PPM 5X7MM datasheet.pdf
FAN AXIAL 280X80MM BALL 115VAC datasheet.pdf
CAP ALUM 2200UF 20% 25V T/H datasheet.pdf
15UF 100V 6,3X11 datasheet.pdf