Atmel ATF22V10CQ-15JC
ATF22V10CQ-15JC picture photo
Mfg. Part Number
ATF22V10CQ-15JC
Brief Description
IC PLD 10MC 15NS 28PLCC
Datasheet Download
ATF22V10CQ-15JC.pdf
Availability of ATF22V10CQ-15JC
QUANTITY
ATF22V10CQ-15JC Order Process
Ship out your order
Specifications of ATF22V10CQ-15JC
Internal Part NumberEIS-ATF22V10CQ-15JC
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)2 (1 Year)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package38
Number of Macrocells10
Voltage - Input5V
Speed15ns
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case28-LCC (J-Lead)
Supplier Device Package28-PLCC (11.51x11.51)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ATF22V10CQ-15JC
Related LinksATF22V1, ATF22V10CQ-15JC Datasheet, Atmel Distributor
ATF22V10CQ-15JC Details Description
Related parts for ATF22V10CQ-15JC
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 12V datasheet.pdf
RES 56.2K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROTARY SP-6 POS NON SHORT datasheet.pdf
RES 2.9K OHM 10W 10% AXIAL datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM CM 16-QSOP datasheet.pdf
RES 2.74K OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
PMI CAP GN STOVEPIPE INT FLUTING datasheet.pdf
IC FM IF SYSTEM TUNER MFP30SDJ datasheet.pdf
IC DDR 256M 166MHZ 66TSOP datasheet.pdf
CAP CER 300PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf