Cinch Connectivity Solutions ATT-0225-07-TNC-02
ATT-0225-07-TNC-02 picture photo
Mfg. Part Number
ATT-0225-07-TNC-02
Brief Description
ATTENUATOR 7 DB DC 18GHZ
Datasheet Download
ATT-0225-07-TNC-02.pdf
Availability of ATT-0225-07-TNC-02
QUANTITY
ATT-0225-07-TNC-02 Order Process
Ship out your order
Specifications of ATT-0225-07-TNC-02
Internal Part NumberEIS-ATT-0225-07-TNC-02
Series-
Attenuation Value7dB
Tolerance±0.5dB
Frequency Range0Hz ~ 18GHz
Power (Watts)2W
Impedance50 Ohm
Package / CaseTNC In-Line Module
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ATT-0225-07-TNC-02
Related LinksATT-0225-, ATT-0225-07-TNC-02 Datasheet, Cinch Connectivity Solutions Distributor
ATT-0225-07-TNC-02 Details Description
Related parts for ATT-0225-07-TNC-02
CAP CER 1PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
FACEPLATE RECT ELEC & BEZEL LGRY datasheet.pdf
CONVERTER DC/DC 48V 2.08A 100W datasheet.pdf
IGBT 1200V 58A GENX3 SOT-227B datasheet.pdf
RES 215 OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
IC IMAGE SENSOR STAR250 84JLCC datasheet.pdf
CAP ALUM 12000UF 20% 450V SCREW datasheet.pdf
HEX STANDOFF M5 NYLON 65MM datasheet.pdf
RES 750 OHM 2W 5% AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 50X40X12.7MM XCUT T412 datasheet.pdf
CONV DC/DC 10W 18-36VIN 24VOUT datasheet.pdf
2,2UF 450V 10X12MM 105C 2500H datasheet.pdf