Cinch Connectivity Solutions ATT-0276-12-SMA-02
ATT-0276-12-SMA-02 picture photo
Mfg. Part Number
ATT-0276-12-SMA-02
Brief Description
ATTENUATOR 12 DB DC 12.4GHZ
Datasheet Download
ATT-0276-12-SMA-02.pdf
Availability of ATT-0276-12-SMA-02
QUANTITY
ATT-0276-12-SMA-02 Order Process
Ship out your order
Specifications of ATT-0276-12-SMA-02
Internal Part NumberEIS-ATT-0276-12-SMA-02
Series-
Attenuation Value12dB
Tolerance±0.5dB
Frequency Range0Hz ~ 12.4GHz
Power (Watts)2W
Impedance-
Package / CaseSMA In-Line Module
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ATT-0276-12-SMA-02
Related LinksATT-0276-, ATT-0276-12-SMA-02 Datasheet, Cinch Connectivity Solutions Distributor
ATT-0276-12-SMA-02 Details Description
Related parts for ATT-0276-12-SMA-02
TERM BLOCK HDR 14POS VERT 3.5MM datasheet.pdf
CAP THIN FILM 0.1PF 25V 0603 datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 3.15KV RADIAL datasheet.pdf
INDUCTIVE SENSOR M18 8MM NPN NO datasheet.pdf
IC FPGA 295 I/O 484BGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 25W datasheet.pdf
RES 51.8K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 120UF 10% 15V AXIAL datasheet.pdf
SCR INV STUD 70A 200V TO-94 datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 5% 35V 2915 datasheet.pdf
HEAVY DUTY PRESSURE TRANSDUCER datasheet.pdf
Ceramic Capacitors 0.15UF 450V 10% RADIAL datasheet.pdf