Cinch Connectivity Solutions ATT-0298-20-HEX-02
ATT-0298-20-HEX-02 picture photo
Mfg. Part Number
ATT-0298-20-HEX-02
Brief Description
ATTENUATOR 20 DB DC 26.5GHZ
Datasheet Download
ATT-0298-20-HEX-02.pdf
Availability of ATT-0298-20-HEX-02
QUANTITY
ATT-0298-20-HEX-02 Order Process
Ship out your order
Specifications of ATT-0298-20-HEX-02
Internal Part NumberEIS-ATT-0298-20-HEX-02
Series-
Attenuation Value20dB
Tolerance±0.5dB
Frequency Range0Hz ~ 26.5GHz
Power (Watts)2W
Impedance-
Package / CaseHEX In-Line Module
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ATT-0298-20-HEX-02
Related LinksATT-0298-, ATT-0298-20-HEX-02 Datasheet, Cinch Connectivity Solutions Distributor
ATT-0298-20-HEX-02 Details Description
Related parts for ATT-0298-20-HEX-02
CONN HEADER LOPRO R/A 20POS 30AU datasheet.pdf
TRIMMER 20K OHM 0.1W PC PIN datasheet.pdf
RES SMD 39 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
S RELIEF KIT,3 MODULE,G-SERIES datasheet.pdf
RES SMD 16K OHM 0.01% 0.15W 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 50W datasheet.pdf
CABLE MARKER WSM 10 L 200/PK datasheet.pdf
LPP 5.08/90/13 BK datasheet.pdf
HEADER datasheet.pdf
CAP CER 3PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
CAP FILM 18NF 5% 400VDC RAD datasheet.pdf