Mechatronics Fan Group B1232H24B2-BSR-IM4
B1232H24B2-BSR-IM4 picture photo
Mfg. Part Number
B1232H24B2-BSR-IM4
Manufacturer
Product Category
DC Fans
Brief Description
BLOWER 120X32MM M4 INSRT 24VDC
Datasheet Download
B1232H24B2-BSR-IM4.pdf
Availability of B1232H24B2-BSR-IM4
QUANTITY
B1232H24B2-BSR-IM4 Order Process
Ship out your order
Specifications of B1232H24B2-BSR-IM4
Internal Part NumberEIS-B1232H24B2-BSR-IM4
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
Category Fans, Thermal Management
FamilyDC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)B1232H24B2-BSR-IM4
Related LinksB1232H24B, B1232H24B2-BSR-IM4 Datasheet, Mechatronics Fan Group Distributor
B1232H24B2-BSR-IM4 Details Description
Related parts for B1232H24B2-BSR-IM4
MODULE RABBITCORE RCM2300 datasheet.pdf
RES SMD 0.162 OHM 1% 3W 6227 datasheet.pdf
CABLE AC INPUT 14FT 14AWG datasheet.pdf
FAN IMP MTRZD 138X35MM 12VDC datasheet.pdf
IC SW SER RAPIDIO 399TEPBGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 75W datasheet.pdf
IC SFP PON ONU CTRLR 24TQFN datasheet.pdf
CAP TANT 18UF 10% 50V AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 5A 120V datasheet.pdf