EPCOS (TDK) B39458M3953M100S1
B39458M3953M100S1 picture photo
Mfg. Part Number
B39458M3953M100S1
Brief Description
FILTER SAW IF 45.75MHZ 5-SIP
Datasheet Download
B39458M3953M100S1.pdf
Availability of B39458M3953M100S1
QUANTITY
B39458M3953M100S1 Order Process
Ship out your order
Specifications of B39458M3953M100S1
Internal Part NumberEIS-B39458M3953M100S1
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
Series-
PackagingBulk
Frequency45.75MHz Center
Bandwidth-
Filter TypeBand Pass
Insertion Loss12.7dB
ApplicationsTV
Package / Case5-SIP
Mounting TypeThrough Hole
Height (Max)0.343" (8.70mm)
Size / Dimension0.681" L x 0.154" W (17.30mm x 3.90mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)B39458M3953M100S1
Related LinksB39458M3, B39458M3953M100S1 Datasheet, EPCOS (TDK) Distributor
B39458M3953M100S1 Details Description
Related parts for B39458M3953M100S1
RES SMD 130 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
TRANS NPN/PNP PREBIAS 0.6W 6TSOP datasheet.pdf
THERMISTOR NTC 22K OHM 1% PROBE datasheet.pdf
OSC XO 100.000MHZ LVDS SMD datasheet.pdf
CAP CER 22UF 25V X7R SMD datasheet.pdf
XFRMR LAMINATED 12VA CHAS MOUNT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W datasheet.pdf
RES 4.02K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
CABLE 4POS datasheet.pdf
CONN 4C 4#8 PIN PLUG datasheet.pdf
TV 55C 55#22D SKT RECP datasheet.pdf
75V NPN LOW SATURATION MEDIUM POWER TRANSISTOR IN D-PAK IC datasheet.pdf