EPCOS (TDK) B39811B4064U810
B39811B4064U810 picture photo
Mfg. Part Number
B39811B4064U810
Brief Description
FILTER SAW 810MHZ LOWLOSS SMD
Datasheet Download
B39811B4064U810.pdf
Availability of B39811B4064U810
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
B39811B4064U810 Order Process
Ship out your order
Specifications of B39811B4064U810
Internal Part NumberEIS-B39811B4064U810
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package9,000
Series-
PackagingTape & Reel (TR)
Frequency810MHz Center
Bandwidth-
Filter TypeBand Pass
Insertion Loss1.7dB
ApplicationsHiperLAN
Package / Case8-SMD, No Lead
Mounting TypeSurface Mount
Height (Max)0.043" (1.10mm)
Size / Dimension0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)B39811B4064U810
Related LinksB39811B, B39811B4064U810 Datasheet, EPCOS (TDK) Distributor
B39811B4064U810 Details Description
Related parts for B39811B4064U810
VARISTOR 184V 1.2KA DISC 9MM datasheet.pdf
TVS DIODE 10VWM 14.1VC 1.5KE datasheet.pdf
RES 75.9 OHM 3W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 27 OHM 1206 datasheet.pdf
RES SMD 91 OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC FIFO SYNC 512X18 15NS 64STQFP datasheet.pdf
GRACE INERTIA CONNECTOR 7.92 2PO datasheet.pdf
OSC VCXO 40.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
TV 18C 18#20 PIN PLUG datasheet.pdf
68UF 100V 10X16MM 105C 3000H datasheet.pdf
M5 4 POS M-M STRT 1MTR datasheet.pdf