EPCOS (TDK) B65518D2002X
B65518D2002X picture photo
Mfg. Part Number
B65518D2002X
Manufacturer
Product Category
Bobbins (Coil Formers), Mounts, Hardware
Brief Description
MOUNTING ASSEMBLY P 9 X 5
Datasheet Download
B65518D2002X.pdf
Availability of B65518D2002X
QUANTITY
B65518D2002X Order Process
Ship out your order
Specifications of B65518D2002X
Internal Part NumberEIS-B65518D2002X
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
Category Magnetics - Transformer, Inductor Components
FamilyBobbins (Coil Formers), Mounts, Hardware
SeriesB65518
Accessory TypeMounting Assembly
For Use With/Related ProductsP
Supplier Device PackageP 9 x 5
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)B65518D2002X
Related LinksB65518, B65518D2002X Datasheet, EPCOS (TDK) Distributor
B65518D2002X Details Description
Related parts for B65518D2002X
FUSE HLDR CART 250V 20A PNL MNT datasheet.pdf
IC REG SWTCHD CAP 3V 30MA SOT23 datasheet.pdf
LED RED CLEAR AXIAL datasheet.pdf
QKE PCB datasheet.pdf
FUSE 2.8A 250V MIDGET T/D datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 400W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 75W datasheet.pdf
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf
UNIVERSAL MAT UMQ-4012-A datasheet.pdf
SIZE 16, FLANGE MOUNT, SOCKET GR datasheet.pdf
DIODE ZENER 7.5V 350MW SOT23 datasheet.pdf