EPCOS (TDK) B65820W1008D1
B65820W1008D1 picture photo
Mfg. Part Number
B65820W1008D1
Manufacturer
Product Category
Bobbins (Coil Formers), Mounts, Hardware
Brief Description
BOBBIN COIL FORMER RM 7
Datasheet Download
B65820W1008D1.pdf
Availability of B65820W1008D1
QUANTITY
B65820W1008D1 Order Process
Ship out your order
Specifications of B65820W1008D1
Internal Part NumberEIS-B65820W1008D1
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package250
Category Magnetics - Transformer, Inductor Components
FamilyBobbins (Coil Formers), Mounts, Hardware
SeriesB65820
Accessory TypeBobbin (Coil Former), Vertical
For Use With/Related ProductsRM
Supplier Device PackageRM 7
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)B65820W1008D1
Related LinksB65820, B65820W1008D1 Datasheet, EPCOS (TDK) Distributor
B65820W1008D1 Details Description
Related parts for B65820W1008D1
IC CTRLR HOTSWAP PCI 20-SSOP datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 144TQFP datasheet.pdf
CAP CER 680PF 150V 1111 datasheet.pdf
LED PRISM BI-LVL BLUE/WHITE SMD datasheet.pdf
SENSOR PRESS GAUGE 10" H2O 8DIP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 100W datasheet.pdf
CONDUCTOR PUNCH datasheet.pdf
RESISTOR POWER ADJ 7K OHM 12W datasheet.pdf
CABLE TIE MOUNT PUSH MOUNT datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 2.5V SMD datasheet.pdf
RES SMD 25 OHM 2% 11W 1206 datasheet.pdf