EPCOS (TDK) B65846W1008D1
B65846W1008D1 picture photo
Mfg. Part Number
B65846W1008D1
Manufacturer
Product Category
Bobbins (Coil Formers), Mounts, Hardware
Brief Description
BOBBIN COIL FORMER EP 17
Datasheet Download
B65846W1008D1.pdf
Availability of B65846W1008D1
QUANTITY
B65846W1008D1 Order Process
Ship out your order
Specifications of B65846W1008D1
Internal Part NumberEIS-B65846W1008D1
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package200
Category Magnetics - Transformer, Inductor Components
FamilyBobbins (Coil Formers), Mounts, Hardware
SeriesB65846
Accessory TypeBobbin (Coil Former), Horizontal
For Use With/Related ProductsEP
Supplier Device PackageEP 17
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)B65846W1008D1
Related LinksB65846, B65846W1008D1 Datasheet, EPCOS (TDK) Distributor
B65846W1008D1 Details Description
Related parts for B65846W1008D1
RES SMD 4.53K OHM 1% 1/10W 0402 datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 1.5A DDPAK datasheet.pdf
DIODE ARRAY GP 400V 15A TO218 datasheet.pdf
RES SMD 10.7K OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
IC NVSRAM 4MBIT 100NS 256BGA datasheet.pdf
CABLE CAT5E 8COND 24AWG 1000' datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W datasheet.pdf
RES 1.33K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
HDM DAUGHTERCARD STKG MOD datasheet.pdf
THERMISTOR PTC 3.3 OHM datasheet.pdf
Connector Receptacle 33 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf