EPCOS (TDK) B66335G2500X187
B66335G2500X187 picture photo
Mfg. Part Number
B66335G2500X187
Brief Description
FERRITE CORE
Datasheet Download
B66335G2500X187.pdf
Availability of B66335G2500X187
QUANTITY
B66335G2500X187 Order Process
Ship out your order
Specifications of B66335G2500X187
Internal Part NumberEIS-B66335G2500X187
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package108
Category Magnetics - Transformer, Inductor Components
FamilyFerrite Cores
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)B66335G2500X187
Related LinksB66335G, B66335G2500X187 Datasheet, EPCOS (TDK) Distributor
B66335G2500X187 Details Description
Related parts for B66335G2500X187
CONN 2MM HM PLUG 100POS STR GOLD datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 26POS PIN datasheet.pdf
RES SMD 0.0OHM JUMPER 1/20W 0201 datasheet.pdf
USB 2.0 FLASH MEDIA CARD CTRLR datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 20A 250VAC 50VDC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .125" datasheet.pdf
RND SPACER 0.147" NYLON 33.35MM datasheet.pdf