EPCOS (TDK) B66367G1250X187
B66367G1250X187 picture photo
Mfg. Part Number
B66367G1250X187
Brief Description
FERRITE CORE
Datasheet Download
B66367G1250X187.pdf
Availability of B66367G1250X187
QUANTITY
B66367G1250X187 Order Process
Ship out your order
Specifications of B66367G1250X187
Internal Part NumberEIS-B66367G1250X187
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package120
Category Magnetics - Transformer, Inductor Components
FamilyFerrite Cores
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)B66367G1250X187
Related LinksB66367G, B66367G1250X187 Datasheet, EPCOS (TDK) Distributor
B66367G1250X187 Details Description
Related parts for B66367G1250X187
RES SMD 180K OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC COMPARATOR GP SNGL SOT23-5 datasheet.pdf
CONN HEADER 60POS .8MM DUAL SMD datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 37POS BOX MT PIN datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 22POS VERT 7.5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 200W datasheet.pdf
WEDGELOCK DT 2 WAY PLUG datasheet.pdf
PES M18 400MM NC AC datasheet.pdf
MINIFIT HCS DR V/PEGS V-2 /DH 16 datasheet.pdf
1.25MM F/F 50POS 26AWG 300MM datasheet.pdf