Omron Automation & Safety B7A-T10S1
B7A-T10S1 picture photo
Mfg. Part Number
B7A-T10S1
Manufacturer
Product Category
Controllers - Accessories
Brief Description
TERM BLOCK PLC 10POS INPUT NPN
Datasheet Download
B7A-T10S1.pdf
Availability of B7A-T10S1
QUANTITY
B7A-T10S1 Order Process
Ship out your order
Specifications of B7A-T10S1
Internal Part NumberEIS-B7A-T10S1
Category Industrial Controls, Meters
FamilyControllers - Accessories
SeriesB7A
Accessory TypeLink Adapter
For Use With/Related ProductsB7A Series
SpecificationsScrew Terminal
Number of Positions-
Length-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)B7A-T10S1
Related LinksB7A-, B7A-T10S1 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
B7A-T10S1 Details Description
Related parts for B7A-T10S1
FIXED IND 2.2UH 2.15A 50 MOHM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .100 R/A PCB datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 16.5W datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPST 1A 30V datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 2850K 2SMD datasheet.pdf
CONN PLUG 24POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 120A D2PAK datasheet.pdf
SWITCH SNAP ACTION 20A SPDT datasheet.pdf
RJ45 RA SHIELDED WITH LED datasheet.pdf
PLATO SLDER TIP SMD FLOW 3.3 MM datasheet.pdf