EPCOS (TDK) B82422A1132J100
B82422A1132J100 picture photo
Mfg. Part Number
B82422A1132J100
Brief Description
FIXED IND 1.3UH SMD
Datasheet Download
B82422A1132J100.pdf
Availability of B82422A1132J100
QUANTITY
B82422A1132J100 Order Process
Ship out your order
Specifications of B82422A1132J100
Internal Part NumberEIS-B82422A1132J100
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/SpecificationB82422x Material 07/Oct/2011
Standard Package6,000
Material - CoreFerrite
Inductance1.3µH
Tolerance±5%
Current Rating-
Current - Saturation-
ShieldingUnshielded
DC Resistance (DCR)-
Q @ Freq-
Frequency - Self Resonant-
Operating Temperature-
Frequency - Test-
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case2-SMD
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)*
Supplier Device Package*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)B82422A1132J100
Related LinksB82422A, B82422A1132J100 Datasheet, EPCOS (TDK) Distributor
B82422A1132J100 Details Description
Related parts for B82422A1132J100
CABLE TIE STD HS BLK 4.8" datasheet.pdf
RES ARRAY 2 RES 10K OHM 1206 datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 5POS R/A 7.5MM datasheet.pdf
CABLE ASSY CIRC 4POS M-F 5M datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 4 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
CONN HDR 4POS 2MM T/H R/A datasheet.pdf
IC LPDDR SDRAM 2GBIT 90VFBGA datasheet.pdf
POWER RELAY datasheet.pdf
CAP CER 22PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf
CERAMIC FILTER datasheet.pdf
CONN HEADER 7POS 2.5MM STR TIN datasheet.pdf