EPCOS (TDK) B82422T3220J
B82422T3220J picture photo
Mfg. Part Number
B82422T3220J
Brief Description
FIXED IND 22NH 450MA 160 MOHM
Datasheet Download
B82422T3220J.pdf
Availability of B82422T3220J
QUANTITY
B82422T3220J Order Process
Ship out your order
Specifications of B82422T3220J
Internal Part NumberEIS-B82422T3220J
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/SpecificationB82422x Material 07/Oct/2011
Standard Package6,000
TypeWirewound
Material - CoreCeramic
Inductance22nH
Tolerance±5%
Current Rating450mA
Current - Saturation-
ShieldingUnshielded
DC Resistance (DCR)160 mOhm Max
Q @ Freq23 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant2GHz
Operating Temperature-
Frequency - Test100MHz
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case2-SMD
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)B82422T3220J
Related LinksB82422, B82422T3220J Datasheet, EPCOS (TDK) Distributor
B82422T3220J Details Description
Related parts for B82422T3220J
RES SMD 48.7K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC RED datasheet.pdf
CAP CER 1200PF 10KV N4700 DISK datasheet.pdf
2 X 21 POS MALE VERT BOARD MOUNT datasheet.pdf
Connector Header 14 Position 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X30MM R-TAB datasheet.pdf
MICRO 15C P 6" RBW JACKS NI datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 15 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
CAP CER 13PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf
DUAL-MOD PIN ASSY. datasheet.pdf
MOSFET N-CH 600V 8A TO-220SIS datasheet.pdf