Bel Fuse Inc. BACC45FM14-15P9
BACC45FM14-15P9 picture photo
Mfg. Part Number
BACC45FM14-15P9
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 15C 15#20 P TH RECP WC
Datasheet Download
BACC45FM14-15P9.pdf
Availability of BACC45FM14-15P9
QUANTITY
BACC45FM14-15P9 Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC45FM14-15P9
Internal Part NumberEIS-BACC45FM14-15P9
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC45FM14-15P9
Related LinksBACC45F, BACC45FM14-15P9 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC45FM14-15P9 Details Description
Related parts for BACC45FM14-15P9
CONN RECEPT PNL MT 3POS SIZE 8 datasheet.pdf
RES SMD 470K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS W/SOCKET INSERT datasheet.pdf
FIXED IND 82NH 460MA 450 MOHM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 200W datasheet.pdf
RES 0.806 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 68UF 5% 20V AXIAL datasheet.pdf
RES 56K OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 2.2UH 992MA 211 MOHM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .100" datasheet.pdf