Bel Fuse Inc. BACC45FM22-12P
BACC45FM22-12P picture photo
Mfg. Part Number
BACC45FM22-12P
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 12C 12#12 P TH RECP WC
Datasheet Download
BACC45FM22-12P.pdf
Availability of BACC45FM22-12P
QUANTITY
BACC45FM22-12P Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC45FM22-12P
Internal Part NumberEIS-BACC45FM22-12P
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC45FM22-12P
Related LinksBACC45F, BACC45FM22-12P Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC45FM22-12P Details Description
Related parts for BACC45FM22-12P
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 48V datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 5A 125V datasheet.pdf
CONN HDR 2MM MALE 2ROW R/A 52POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 25W datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X10MM R-TAB T412 datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X20MM R-TAB T412 datasheet.pdf
PHOTOMOS(MOS FET) RELAY(HIGH ISO datasheet.pdf
MICRO 25C P /11 10CR 72" datasheet.pdf
DIODE ZENER 28V 350MW SOT23 datasheet.pdf