Bel Fuse Inc. BACC45FM22-12P6H
BACC45FM22-12P6H picture photo
Mfg. Part Number
BACC45FM22-12P6H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 12C 12#12 P TH RECP LC
Datasheet Download
BACC45FM22-12P6H.pdf
Availability of BACC45FM22-12P6H
QUANTITY
BACC45FM22-12P6H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC45FM22-12P6H
Internal Part NumberEIS-BACC45FM22-12P6H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC45FM22-12P6H
Related LinksBACC45FM, BACC45FM22-12P6H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC45FM22-12P6H Details Description
Related parts for BACC45FM22-12P6H
CAP FILM 1200PF 3% 1.6KVDC RAD datasheet.pdf
EDGECARD PCI 184POS .050 SMD 5V datasheet.pdf
CAP CER 470PF 100V X7R RADIAL datasheet.pdf
FUSE BRD MNT 6A 12VAC 24VDC 0603 datasheet.pdf
IC ANLG SWITCH SPST QUAD 16SOIC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 50W datasheet.pdf
RES 313 OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 112BGA datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 2 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 5A 125V datasheet.pdf