Bel Fuse Inc. BACC45FN14-12S10
BACC45FN14-12S10 picture photo
Mfg. Part Number
BACC45FN14-12S10
Brief Description
26500 12C 9#20 3#16 S BY RECP
Datasheet Download
BACC45FN14-12S10.pdf
Availability of BACC45FN14-12S10
QUANTITY
BACC45FN14-12S10 Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC45FN14-12S10
Internal Part NumberEIS-BACC45FN14-12S10
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC45FN14-12S10
Related LinksBACC45FN, BACC45FN14-12S10 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC45FN14-12S10 Details Description
Related parts for BACC45FN14-12S10
RES SMD 1.6M OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN SPRING 56POS SNGL .430 SMD datasheet.pdf
LED AMBER CLEAR 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
SEATING TL ASSY STD 5 PAIR datasheet.pdf
RES 1.40K OHM 1/4W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CONN FORK BLOCK NON-INSUL 50PC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 50W datasheet.pdf
RES SMD 13.7K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
DIODE ZENER 15V 1.5W DO204AL datasheet.pdf
TVS DIODE 75VWM 121VC DO202AA datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X20MM R-TAB datasheet.pdf
CAP FILM 1.5UF 10% 630VDC 37. datasheet.pdf