Bel Fuse Inc. BACC45FN16-10S8
BACC45FN16-10S8 picture photo
Mfg. Part Number
BACC45FN16-10S8
Brief Description
26500 10C 10#16 S BY RECP WC
Datasheet Download
BACC45FN16-10S8.pdf
Availability of BACC45FN16-10S8
QUANTITY
BACC45FN16-10S8 Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC45FN16-10S8
Internal Part NumberEIS-BACC45FN16-10S8
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC45FN16-10S8
Related LinksBACC45F, BACC45FN16-10S8 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC45FN16-10S8 Details Description
Related parts for BACC45FN16-10S8
IC POWER MONITOR 35NS 16-SOIC datasheet.pdf
RES ARRAY 13 RES 8.2K OHM 14SOIC datasheet.pdf
RES SMD 34K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
TVS DIODE 47.8VWM 77VC DO214AB datasheet.pdf
SENSOR PRES 15PSI ABSO 3.3V SMT datasheet.pdf
IC OSC VCXO 644.5313MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 16POS PNL MNT SKT datasheet.pdf
CONN MULTI-TAP DBL SIDE CLR datasheet.pdf
REED SENSORS datasheet.pdf
RCPT PNL MNT 2P1+18LV SKT datasheet.pdf
FERRITE BEAD 120 OHM 0805 datasheet.pdf
FAN AXIAL 80X38MM 12VDC datasheet.pdf