Bel Fuse Inc. BACC45FN20-28P
BACC45FN20-28P picture photo
Mfg. Part Number
BACC45FN20-28P
Brief Description
26500 28C 24#20 4#12 P BY RECP
Datasheet Download
BACC45FN20-28P.pdf
Availability of BACC45FN20-28P
QUANTITY
BACC45FN20-28P Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC45FN20-28P
Internal Part NumberEIS-BACC45FN20-28P
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC45FN20-28P
Related LinksBACC45F, BACC45FN20-28P Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC45FN20-28P Details Description
Related parts for BACC45FN20-28P
MOSFET N-CH 1000V 37A SOT-227 datasheet.pdf
CAP FILM 0.1UF 5% 100VDC RADIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 32POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 36-72VIN +/-15VOUT datasheet.pdf
RES 1.11K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 464 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3000K 4SMD datasheet.pdf
SWITCH SNAP-ACTING datasheet.pdf
IC VOLT DET TIME DLY 2.8V SSOT-2 datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS PNL MNT PIN CRIMP datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X30MM L-TAB datasheet.pdf
CAP FILM 0.01UF 5% 1600VDC AXIAL datasheet.pdf