Vishay/Sprague 36DY743F015BB2A
36DY743F015BB2A picture photo
Mfg. Part Number
36DY743F015BB2A
Brief Description
74000UF 15V 51X79 85C ST
Datasheet Download
36DY743F015BB2A.pdf
Availability of 36DY743F015BB2A
QUANTITY
36DY743F015BB2A Order Process
Ship out your order
Specifications of 36DY743F015BB2A
Internal Part NumberEIS-36DY743F015BB2A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package49
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)36DY743F015BB2A
Related Links36DY743, 36DY743F015BB2A Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
36DY743F015BB2A Details Description
Related parts for 36DY743F015BB2A
CBS STUDDED TEARDROP NAT 1/2" datasheet.pdf
RES SMD 4.99K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
TRANS 2NPN 11V 0.05A 6EMT datasheet.pdf
MODULE RABBITCORE RCM3220 datasheet.pdf
CAP CER 3.3PF 200V 0402 datasheet.pdf
IC ULTRASOUND TX PULSER 80-LLP datasheet.pdf
RES SMD 820K OHM 5% 1/3W 1206 datasheet.pdf
BOARD EVAL FOR STM8S datasheet.pdf
LED 7-SEG 2DIGIT YLW 0.30" CC datasheet.pdf
OSC XO 32.768MHZ CMOS SMD datasheet.pdf