Bel Fuse Inc. BACC45FN20-28P10H
BACC45FN20-28P10H picture photo
Mfg. Part Number
BACC45FN20-28P10H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 24#20 4#12 P BY RECP LC
Datasheet Download
BACC45FN20-28P10H.pdf
Availability of BACC45FN20-28P10H
QUANTITY
BACC45FN20-28P10H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC45FN20-28P10H
Internal Part NumberEIS-BACC45FN20-28P10H
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC45FN20-28P10H
Related LinksBACC45FN, BACC45FN20-28P10H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC45FN20-28P10H Details Description
Related parts for BACC45FN20-28P10H
IC 9-BIT GENERATOR 14DIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 22POS .156 EXTEND datasheet.pdf
R/A HDR POWERBLADE datasheet.pdf
SL SERIES JACK TOOL KIT datasheet.pdf
SENSOR MAGNETOPOT 10K OHM 100MM datasheet.pdf
IC TUNER CAR RADIO 80LQFP datasheet.pdf
IC USB FS PARALLEL FIFO 32-LQFP datasheet.pdf
LED BASED T3 1/4 GRN 14V POL datasheet.pdf
WIRE SPLICE-(0.4T) datasheet.pdf
CAP CER 82PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf
CAP FILM 1.1UF 5% 1250VDC AXIAL datasheet.pdf