Bel Fuse Inc. BACC45FN20-28P10H
BACC45FN20-28P10H picture photo
Mfg. Part Number
BACC45FN20-28P10H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 24#20 4#12 P BY RECP LC
Datasheet Download
BACC45FN20-28P10H.pdf
Availability of BACC45FN20-28P10H
QUANTITY
BACC45FN20-28P10H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC45FN20-28P10H
Internal Part NumberEIS-BACC45FN20-28P10H
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC45FN20-28P10H
Related LinksBACC45FN, BACC45FN20-28P10H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC45FN20-28P10H Details Description
Related parts for BACC45FN20-28P10H
EVAL BOARD FOR UPC2748TB datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
FIXED IND 82UH 2.8A 83 MOHM TH datasheet.pdf
CAP CER 33PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
IC FPGA 115 I/O 208QFP datasheet.pdf
IC FPGA 133 I/O 208PQFP datasheet.pdf
RES SMD 2.05K OHM 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X35MM L-TAB T766 datasheet.pdf
RES SMD 0.0005 OHM 1% 5W 4120 datasheet.pdf