Bel Fuse Inc. BACC45FN22-19P10H
BACC45FN22-19P10H picture photo
Mfg. Part Number
BACC45FN22-19P10H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 19C 19#16 P BY RECP LC
Datasheet Download
BACC45FN22-19P10H.pdf
Availability of BACC45FN22-19P10H
QUANTITY
BACC45FN22-19P10H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC45FN22-19P10H
Internal Part NumberEIS-BACC45FN22-19P10H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC45FN22-19P10H
Related LinksBACC45FN, BACC45FN22-19P10H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC45FN22-19P10H Details Description
Related parts for BACC45FN22-19P10H
PLUG ASSY,R/A,CHAMP050,100POS datasheet.pdf
Connector Receptacle 80 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
RES 22.5K OHM 5W 5% AXIAL datasheet.pdf
BOX PLASTIC BLK 2.21"L X 7.48"W datasheet.pdf
RES SMD 243 OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
IC AUDIO CODEC 4CH HD 5V 48-LQFP datasheet.pdf
RES 330K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 0.022UF 5% 2KVDC RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 45.9K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 75V 26A 8DFN datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 10% 15V 2214 datasheet.pdf