Bel Fuse Inc. BACC45FN22C55P9
BACC45FN22C55P9 picture photo
Mfg. Part Number
BACC45FN22C55P9
Brief Description
26500 55C 55#20 P BY RECP WC
Datasheet Download
BACC45FN22C55P9.pdf
Availability of BACC45FN22C55P9
QUANTITY
BACC45FN22C55P9 Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC45FN22C55P9
Internal Part NumberEIS-BACC45FN22C55P9
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC45FN22C55P9
Related LinksBACC45F, BACC45FN22C55P9 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC45FN22C55P9 Details Description
Related parts for BACC45FN22C55P9
Connector Receptacle 20 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
IC ADC 10BIT 170MSPS 64-QFN datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V datasheet.pdf
RES SMD 62 OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
LABEL ID PRODUCT datasheet.pdf
IC OPAMP GP 5.5KHZ RRO 8VSSOP datasheet.pdf
CONN RCPT 53POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
TINTENTANK PRINTJET II datasheet.pdf
D4SL-4RDA-D4N datasheet.pdf
DIODE ZENER 33V 350MW SOD523 datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 24V 40W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 43POS SKT datasheet.pdf