Bel Fuse Inc. BACC45FS14-3P10
BACC45FS14-3P10 picture photo
Mfg. Part Number
BACC45FS14-3P10
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 3C 2#16 1#2 P TH PLUG WC
Datasheet Download
BACC45FS14-3P10.pdf
Availability of BACC45FS14-3P10
QUANTITY
BACC45FS14-3P10 Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC45FS14-3P10
Internal Part NumberEIS-BACC45FS14-3P10
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC45FS14-3P10
Related LinksBACC45F, BACC45FS14-3P10 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC45FS14-3P10 Details Description
Related parts for BACC45FS14-3P10
IDC CABLE - MPL16K/MC16F/X datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS DIP .125 SLD datasheet.pdf
CAP THIN FILM 39PF 50V 0805 datasheet.pdf
RES SMD 768 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W 3.3VIN 09VOUT datasheet.pdf
MICROGRIPPER 0.8-0.5MM 10MM datasheet.pdf