Bel Fuse Inc. BACC45FT10-20S9H
BACC45FT10-20S9H picture photo
Mfg. Part Number
BACC45FT10-20S9H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 2C 2#16 S BY PLUG LC
Datasheet Download
BACC45FT10-20S9H.pdf
Availability of BACC45FT10-20S9H
QUANTITY
BACC45FT10-20S9H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC45FT10-20S9H
Internal Part NumberEIS-BACC45FT10-20S9H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC45FT10-20S9H
Related LinksBACC45FT, BACC45FT10-20S9H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC45FT10-20S9H Details Description
Related parts for BACC45FT10-20S9H
CONN EDGECARD 88POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 25V 20% RADIAL datasheet.pdf
TRIMMER 500K OHM 0.25W SMD datasheet.pdf
LED SLIM STICK 30LEDS WARM WHITE datasheet.pdf
RES SMD 10K OHM 0.1% 1/5W 0805 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 3 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
27W2 FE ANG_PCT_20 A S4_BRACKET_ datasheet.pdf
LAMELLENEINSATZ MINI-KO 8PAK datasheet.pdf
HEADER datasheet.pdf
DSUB 9 M PCB R/A G ZINC datasheet.pdf
IC SDRAM 64M 143MHZ 54BGA datasheet.pdf