Bel Fuse Inc. BACC45FT20-41S8H
BACC45FT20-41S8H picture photo
Mfg. Part Number
BACC45FT20-41S8H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 41C 41#20 S BY PLUG LC
Datasheet Download
BACC45FT20-41S8H.pdf
Availability of BACC45FT20-41S8H
QUANTITY
BACC45FT20-41S8H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC45FT20-41S8H
Internal Part NumberEIS-BACC45FT20-41S8H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC45FT20-41S8H
Related LinksBACC45FT, BACC45FT20-41S8H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC45FT20-41S8H Details Description
Related parts for BACC45FT20-41S8H
TVS DIODE 5VWM 25VC 8SOIC datasheet.pdf
TERM BLK SNGL 7.5MM W/TEST CONN datasheet.pdf
DIP CABLE - HDP16H/AE16G/HDP16H datasheet.pdf
CAP CER 8.2PF 200V NP0 AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 0.068UF 50V NP0 1812 datasheet.pdf
CONN RCPT 128POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
RES SMD 5.23K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RELAY SSR LOWVOL DIS 12.0V 40A datasheet.pdf
CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX datasheet.pdf
CONN COUPLER 20A 120V 20FT CABLE datasheet.pdf
RES SMD 10.9227K OHM 1/5W 1506 datasheet.pdf