Bel Fuse Inc. BACC45FT20D25P8
BACC45FT20D25P8 picture photo
Mfg. Part Number
BACC45FT20D25P8
Brief Description
26500 25C 19#20 6#12 P BY PLUG
Datasheet Download
BACC45FT20D25P8.pdf
Availability of BACC45FT20D25P8
QUANTITY
BACC45FT20D25P8 Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC45FT20D25P8
Internal Part NumberEIS-BACC45FT20D25P8
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC45FT20D25P8
Related LinksBACC45F, BACC45FT20D25P8 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC45FT20D25P8 Details Description
Related parts for BACC45FT20D25P8
FUSE CERM 400MA 250VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
CONN HEADER 8POS VERT W/PEGS datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 17POS STR 3.5MM datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 16POS PIN datasheet.pdf
CAP TANT 1UF 25V 20% 0805 datasheet.pdf
FIXED IND 150NH 280MA 980 MOHM datasheet.pdf