Bel Fuse Inc. BACC45FT22-12S6
BACC45FT22-12S6 picture photo
Mfg. Part Number
BACC45FT22-12S6
Brief Description
26500 12C 12#12 S BY PLUG WC
Datasheet Download
BACC45FT22-12S6.pdf
Availability of BACC45FT22-12S6
QUANTITY
BACC45FT22-12S6 Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC45FT22-12S6
Internal Part NumberEIS-BACC45FT22-12S6
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC45FT22-12S6
Related LinksBACC45F, BACC45FT22-12S6 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC45FT22-12S6 Details Description
Related parts for BACC45FT22-12S6
CONN PCMCIA CARD PUSH-PUSH datasheet.pdf
RES SMD 412 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP CER 0.22UF 25V X7R 1206 datasheet.pdf
BOX S STEEL NATURAL 24"L X 24"W datasheet.pdf
CONN HEADER 64POS .100" DBL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 200W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 5POS SKT datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
FAN AXIAL 60X15MM PWM 12VDC datasheet.pdf