Bel Fuse Inc. BACC45FT24-61S
BACC45FT24-61S picture photo
Mfg. Part Number
BACC45FT24-61S
Brief Description
26500 61C 61#20 S BY PLUG WC
Datasheet Download
BACC45FT24-61S.pdf
Availability of BACC45FT24-61S
QUANTITY
BACC45FT24-61S Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC45FT24-61S
Internal Part NumberEIS-BACC45FT24-61S
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC45FT24-61S
Related LinksBACC45F, BACC45FT24-61S Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC45FT24-61S Details Description
Related parts for BACC45FT24-61S
CONN HEADER 60POS .100 VERT GOLD datasheet.pdf
IC 3:8 LINE DECOD/DEMUX 16TSSOP datasheet.pdf
RES ARRAY 2 RES 24 OHM 0606 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 30POS 5.08MM datasheet.pdf
CONN RCPT 240POS 0.5MM SMD datasheet.pdf
POWER ENTRY FILTERED 3A SCREW datasheet.pdf
RES 499K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf