Bel Fuse Inc. BACC63BN22-55SNH
BACC63BN22-55SNH picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BN22-55SNH
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 55C 55#20 S BY PLUG LC
Datasheet Download
BACC63BN22-55SNH.pdf
Availability of BACC63BN22-55SNH
QUANTITY
BACC63BN22-55SNH Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BN22-55SNH
Internal Part NumberEIS-BACC63BN22-55SNH
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BN22-55SNH
Related LinksBACC63BN, BACC63BN22-55SNH Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BN22-55SNH Details Description
Related parts for BACC63BN22-55SNH
RES SMD 3.3K OHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC ADC 16BIT 2MSPS 48-TQFP datasheet.pdf
IC OPAMP GP 20MHZ 8SO datasheet.pdf
IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3 datasheet.pdf
RES SMD 0.22 OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS WALL MT W/SCKT datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 5KV 2CH TRANS 8SMD datasheet.pdf
CONN RCPT 52POS VERT T/H datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 25W datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS .100" datasheet.pdf