Bel Fuse Inc. BACC63BP10D20S9
BACC63BP10D20S9 picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP10D20S9
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 2C 2#16 S TH PLUG SS WC
Datasheet Download
BACC63BP10D20S9.pdf
Availability of BACC63BP10D20S9
QUANTITY
BACC63BP10D20S9 Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP10D20S9
Internal Part NumberEIS-BACC63BP10D20S9
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP10D20S9
Related LinksBACC63B, BACC63BP10D20S9 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP10D20S9 Details Description
Related parts for BACC63BP10D20S9
CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD datasheet.pdf
CONN HEADER 36POS 4MM SMD 0.5MM datasheet.pdf
Connector Header 50 Position 0.100" (2.54mm) Tin Through Hole datasheet.pdf
CONN HEADER 88POS R/A TIN 2.8MM datasheet.pdf
IC ADC 12BIT DUAL 40MSPS 64LFCSP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W datasheet.pdf
CONN RCPT 30POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
IC CPLD 64MC 7.5NS 100TQFP datasheet.pdf
RES SMD 10 OHM 0.05% 1/4W J LEAD datasheet.pdf
RES 147.951 OHM .3W .005% RADIAL datasheet.pdf